רואה חשבון בחולון

אם אחרי שנים של מחשבות, תהיות וחלומות החלטתם להקים עסק אתם צריכים לעשות את זה כמו שצריך, ואני כאן כדי לעזור לכם. שמי כרמי יחזקאל ואני רואה חשבון מקצועי שעובד בתחום הזה מאהבה גדולה, כך שאיתי אתם יכולים להיות בטוחים שאתם במקום הנכון. החשיבות של רואה החשבון לעסק שלכם אדירה, כי הוא האדם שידאג לכך שלא תהיו חייבים כספים לרשויות וכי הכול יתנהל כשורה מבחינה כלכלית בעסק, כך שאתם מוזמנים לפנות אלי בכל עת.

כל היתרונות של ראיית החשבון במקום אחד

זה שיש היום תוכנות מחשב שבעזרתן ניתן לעשות את הנהלת החשבונות של העסק זה נכון, אך לתוכנות האלה חסר דבר אחר חשוב: הן לא יכולות להקשיב לכם ולענות על כל שאלה ותהייה. לעומת זאת, רואה חשבון מקצועי שחי ונושם את התחום הזה מזה שנים בהחלט יוכל לעזור לכם, בין אם אתם פותחים חברה, עסק או מקימים ארגון. השירות שלי כולל:
– ניסיון של שנים
– מקצוענות וצוות של מומחים
– אדיבות ויחס חם לכל לקוח

חשוב לי לתת ללקוח את המקסימום כי אני מאמין שכך הוא יוכל לנהל את העסק שלו בצורה רגועה ובטוחה יותר, ולכן גם אתם תקבלו אצלי יחס מצוין.

רואה חשבון בחולון

מגוון שירותי המשרד

משרד רואי החשבון שאני מנהל מציע שירותים מגונים, החל מהקמת העסק ופתיחת תיק במס הכנסה ועד הכנת דוחות שנתיים והצהרת הון. איתי אתם תראו שלא תשכחו שום דבר והעסק שלכם תמיד יתנהל בצורה חוקית ומסודרת.

ספטמבר 16, 2015 11:02 am Published by