רואה חשבון בראשון לציון

הקמת עסק דורשת לא מעט תכונות כמו נחישות, החלטיות ואמונה. עם זאת, כל הדברים האלה לא יספיקו לכם אם לא תדעו לנהל את העסק כמו שצריך, הן מבחינת ההתנהלות מול הלקוחות, הן מבחינת בחירת העובדים והן מבחינת ההתנהלות הכלכלית. אני כאן כדי לעזור לכם להתנהל כלכלית נכון, כי ראיית החשבון של העסק זה אחד מהדברים החשובים ביותר שישפיעו על עתידו. שמי כרמי יחזקאל ואני רואה חשבון כבר שנים, כך שגם לכם אני שמח להציע את שירותיי המקצועיים בתחום.

כל שירותי ראיית החשבון במשרד אחד

בין אם אתם עומדים להקים היום עסק עצמאי, חברה או שאתם מנהלים ארגון, אצלי במשרד תוכלו לקבל את כל שירותי ראיית החשבון שלהם אתם עשויים להזדקק:
1. ניהול חשבונות על בסיס קבוע.
2. פתיחת תיקים בכל רשויות המיסים.
3. ייצוג מול רשויות המיסים.
4. ניהול משכורות של עובדים.
5. ניהול דוחות חודשיים ושנתיים.
6. הכנת הצהרת הון וכדומה.

המטרה שלי היא אחת: לתת לכם את כל שירותי ראיית החשבון במקום אחד. איתי תוכלו לדעת שתמיד תקבלו מענה מהיר ואדיב לכל שאלה שיש לכם הקשורה לראיית חשבון, כי הניסיון שלי רב ואני מאמין שטובת הלקוח היא הדבר החשוב ביותר בניהול המשרד שלי.

רואה חשבון בראשון לציון

שירותי אנושי עדיף על תוכנה ממוחשבת

יש היום מספר תוכנות ממוחשבות שלכאורה יכולות לעזור לבעלי עסקים קטנים לנהל את ראיית החשבון של העסק. עם זאת, התוכנות האלה לא יכולות לענות על שאלות שונות ולא מסוגלות לתת שירות אדיב או לסייע במצבים חריגים. לכן לא כדאי להחליף את רואה החשבון שלכם בתוכנה ממוחשבת ואני כאן בשבילכם.

ספטמבר 16, 2015 11:06 am Published by